GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Özel olarak geliştirilen gözaltı Işık Dolgusu gözaltı şişlik ve morluk problemlerinin çözümüne yönelik geliştirilmiş tek dolgu maddesi olma özelliğine sahiptir.

Çökmüş gözaltları birçok kadın ve erkeğin estetik sorunlarının başında gelir. Özel olarak geliştirilen Gözaltı Işık Dolgusu sadece bu sorunlar için geliştirilmiş bir dolgu maddesidir. Her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması, çöküklük ve morluk gibi sorunlar genetik kaynaklı olsa da, alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, kötü beslenme, sigara ve yetersiz uyku gibi faktörler sorunu artıran unsurlardır.

Bu sorunları hafifletmek, göz çevresine daha genç bir ifade vermek için tasarlanmış olan Işık Dolgusu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Gözaltı Işık Dolgusu’nun aktif maddesi yüze enjekte edilen dolgu maddelerinde olduğu gibi hyalüronik asittir. Ancak diğer dolgu maddelerinden farklı olarak Işık Dolgusu’nda bulunan hyalüronik asidin çapraz bağları değiştirilmiştir. Bu nedenle de etkisini enjekte edildiği yere homojen bir şekilde yayılarak gösterir.

Gözaltındaki halkalar nedeniyle, fazla kırışığı olmayan genç bir kadın bile olduğundan çok daha yaşlı ve yorgun görünebiliyor. Gözaltı morluklarından şikayetçi olan her yaştaki hasta bu tedaviden faydalanabilir.

Gözaltı Işık Dolgusu ince iğnelerle gözaltına enjekte edilir. Uygulama esnasında ışık dolgusu çok yavaş olarak verilmelidir. Dolgunun içeriğinde bulunan lokal anestezik madde nedeniyle nispeten konforlu bir tedavi olsa da, işlem öncesinde bölgeye anestezik bir krem uygulanması sürecin daha rahat geçmesini sağlar. İşlem sonrasında hafif bir ödem görülebilir, ancak bu da birkaç gün içinde tamamen geçer.

Gözaltı Işık Dolgusu kalıcı bir tedavi değildir, etkisi 10 ile 12 ay arasında devam eder. Bu sürenin sonunda işlemin tekrarlanması gerekir.
Gözaltındaki torbalanma, çöküklük ya da morluktan şikayetçi olan herkes bu tedaviden faydalanabilir